Proje Hakkında

ASTRO KAMPÜS'ün son etabı Venüs projemiz, öğrencilere sosyal bir yaşam sunuyor

Daireler

Size özel dairenizde pandemiden korkmadan sağlıkla yaşayacaksınız

Onsuz olmaz

Astro Kampüs olarak evcil hayvanları çok seviyoruz. Evinizde evcil hayvanınızla birlikte keyifle yaşayabilirsiniz.

Proje Bilgileri

Astro Kampüs’ün son etabı olan Venüs 2021-2022 eğitim yılında kullanıma açılacaktır. 3 bloktan oluşan Venüs etabımızda toplam 92 daire bulunmaktadır.

Proje, bulunduğu alana hakim bir noktada Dumlupınar Üniversitesi ana kampüsüne cephe ve ana cadde üzerindedir. Proje alanından üniversite ana kampüsüne ulaşmak yürüyerek sadece 5 dakika sürmektedir.

Oturuma hazır dairele

Bir evden beklentiniz nedir? Rahat ve güvenli şekilde yaşayabilmek, eşya ve faturalar ile uğraşmamak, arkadaşlarınız ile keyifle vakit geçirmek ise Astro Kampüs'te yaşam seni bekliyor. Full eşyalı daireler yaşamınızı kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir. Isı yalıtım özelliği ile Kütahya'da kış aylarında sıcacık evinizde keyifle yaşayacaksınız. Üniversiteye yürüme mesafesinde bulunan Kütahya'daki şık ve modern tasarıma sahip, konforlu yeni eviniz içerisinde evcil hayvanlarınız ile birlikte yaşayabilirsiniz.

Size özel yaşam

İlginizi çektik mi?

Üniversiteyi bu özel yerde okumak ister misiniz?

İster yatırım yaparak üniversite hayatınız boyunca kendi evinizde keyifle yaşayabilir, üniversite bittiğinde satarak kâr elde edebilirsiniz isterseniz de kiralayarak üniversite hayatının keyfini çıkarabilirsiniz.

Senin için buradayız