Proje Hakkında

ASTRO KAMPÜS'ün 3.etabı  Uranüs projesi tek planda toplanmış iki blok ve bahçe katları olarak geçti.

Daireler

Toplam 55 adet 1+1 ünite. Proje karmasında 5 adet bahçeli daire planlaması ile bölgedeki tek örnek.

Onlarsız olmaz

Astro Kampüs olarak evcil hayvanları çok seviyoruz. Evinizde evcil hayvanınızla birlikte keyifle yaşayabilirsiniz.

Proje Bilgileri

URANÜS projesi toplam 55 adet 1+1 daireden oluşmaktadır. Uranüs projemizde 5 adet bahçeli daire bulunması,  Kütahya’da üniversite öğrencileri için bir ilk oluşturmaktadır.

Astro Kampüs projemizin 3. etabı olarak hayata geçen URANÜS yine sosyal platformları ve 5 adet ticari alanı ile genç yaşamın eksiksiz olarak tamamlamaya adaydır. ASTRO kavramının ilk iki projesi olan MARS – NEPTÜN projeleri ile arasındaki 40 metrelik mesafe ile ana cadde üzerinde yer alan proje toplamada birbirlerini tamamlayan ve değer katan bir planlamaya sahiptir.

Oturuma hazır daireler

Bir evden beklentiniz nedir? Rahat ve güvenli şekilde yaşayabilmek, eşya ve faturalar ile uğraşmamak, arkadaşlarınız ile keyifle vakit geçirmek ise Astro Kampüs'te yaşam seni bekliyor. Full eşyalı daireler yaşamınızı kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir. Isı yalıtım özelliği ile Kütahya'da kış aylarında sıcacık evinizde keyifle yaşayacaksınız. Üniversiteye yürüme mesafesinde bulunan Kütahya'daki yeni eviniz içerisinde evcil hayvanlarınız ile birlikte yaşayabilirsiniz.

Size özel yaşam

Restoranlar evinizin altında

Rahatınız için ihtiyaçlarınız evinizin altında

Yaşamınızı rahat bir şekilde sürdürün diye ihtiyaç duyacağınız işletmeleri evinizin altına yerleştirdik. Uranüs projesi tamamen hazır bir şekilde planlanan dairelerinin yanı sıra; evlerin altında alışveriş noktaları, kafe ve restoranlar yer almaktadır.

Dışarıdan gerçek fotoğraflar

Daire fotoğrafları

İlginizi çektik mi?

Üniversiteyi bu özel yerde okumak ister misiniz?

İster yatırım yaparak üniversite hayatınız boyunca kendi evinizde keyifle yaşayabilir, üniversite bittiğinde satarak kâr elde edebilirsiniz isterseniz de kiralayarak üniversite hayatının keyfini çıkarabilirsiniz.

Senin için buradayız