Proje Hakkında

ASTRO KAMPÜS'ün ilk  projesi olan Mars- Neptün ile Kütahya'da fark yarattık

Daireler

Mars-Neptün'de toplam 81 daire, 10 ticari alan ve 2 sosyal platformu bulunmaktadır.

Onsuz olmaz

Astro Kampüs olarak evcil hayvanları çok seviyoruz. Evinizde evcil hayvanınızla birlikte keyifle yaşayabilirsiniz.

Proje Bilgileri

MARS – NEPTÜN  projesi, MARS blokta 60, NEPTÜN blokta 21  olmak üzere toplam 81 daireden oluşmaktadır. Proje toplamındaki 81 dairenin 28 adedi 1+0, 44 adet 1+1 ve 9 adet 2+1 daire şeklinde hazırlanmıştır.

2 ayrı blokta tek bir proje olarak inşa edilen MARS – NEPTÜN  ticari alanları ve sosyal platformları ile bölgenin en değerli projelerinden biri olarak öne çıkmaktadır.

Yaklaşık 5.400 m2 kare arazi üzerine konuşlanan projede 9.200 m2 kapalı inşaat alanı içinde konutlar dışında 5 adet ticari alan ve 2 adet sosyal tesis platformu üretilmektedir. Proje, bulunduğu alana hakim bir noktada Dumlupınar Üniversitesi ana kampüsüne cephe ve ana cadde üzerindedir. Proje alanından üniversite ana kampüsüne ulaşmak yürüyerek sadece 5 dakika sürmektedir.

Oturuma hazır daireler

Bir evden beklentiniz nedir? Rahat ve güvenli şekilde yaşayabilmek, eşya ve faturalar ile uğraşmamak, arkadaşlarınız ile keyifle vakit geçirmek ise Astro Kampüs'te yaşam seni bekliyor. Full eşyalı daireler yaşamınızı kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir. Isı yalıtım özelliği ile Kütahya'da kış aylarında sıcacık evinizde keyifle yaşayacaksınız. Üniversiteye yürüme mesafesinde bulunan Kütahya'daki yeni eviniz içerisinde evcil hayvanlarınız ile birlikte yaşayabilirsiniz.

Size özel yaşam

Dışarıdan gerçek fotoğraflar

Daire fotoğrafları

İlginizi çektik mi?

Üniversiteyi bu özel yerde okumak ister misiniz?

İster yatırım yaparak üniversite hayatınız boyunca kendi evinizde keyifle yaşayabilir, üniversite bittiğinde satarak kâr elde edebilirsiniz isterseniz de kiralayarak üniversite hayatının keyfini çıkarabilirsiniz.

Senin için buradayız