Neden Astro Kampüs'ü tercih etmelisiniz?

Türkiye’de öğrenci sayısı en çok artan iller arasında ilk sıralarda yer alan Kütahya’da, üniversite çevresinde özel yurt bulunmamasını büyük eksiklik olarak gördük. Özel yurtların hepsi şehrin merkezinde, üniversiteye uzak ve ulaşımı zor lokasyonlarda bulunurken, Astro Kampüs Dumlupınar Üniversitesi ana kampüsüne yürüme mesafesinde konumlanmıştır.

Hem üniversiteye yakınlığı hem evlerin altında bulunan cadde dükkanlarda yer alan market, kafe gibi işletmeler ile hem de sadece öğrencilere özel bir yaşam merkezi olmasından dolayı Astro Kampüs’ü tercih edebilirsiniz.

126810

DPU Öğrenci sayısı

%60

Kalacak yer sorunu yaşıyor

250

Toplam daire sayısı

Özel lokasyon avantajı

 Vaktinizi neden yollarda geçiresiniz ki… Astro Kampüs’te zaman size kalıyor. Çünkü Astro Kampüs, üniversiteye yürüme mesafesinde olan tek yaşam alanı…

Kiraya dahil hizmetler

Siz Astro Kampüs’ün keyfini çıkarın, faturalar ile uğraşmayın diye Astro Kampüs olarak elektrik, ısınma ve internet faturasını kiraya dahil ediyoruz. 

Sadece öğrencilere özel

Hem güvenliğiniz hem de rahatınız için Astro Kampüs’ü sadece öğrencilere özel olarak planladık. Öğrenci olmayan hiç kimsenin konaklayamayacağı Astro Kampüs’te senin de yerin hazır.

Full eşyalı daireler

Modern iç mimarisi ile dizayn ettiğimiz dairelerimizin tamamı eşyalıdır. Konforunuz ve rahatınız için evde ihtiyacınız olan her şeyi sizi konforunuz için düşünerek hayata geçirdik.

İhtiyaçlarınız evinizin altında

Astro Kampüs’ü dizayn edenken yaşam alanının dışında ihtiyaç duyacağınız market, kafe, restoran gibi işletmeleri de cadde dükkanlara yerleştirdik.

Güvenli & Konforlu Yaşam

Astro Kampüs’te günün her saati güvenliğiniz ve rahatınız için çalışan bir ekip olacak. Siz güvenle yaşayın ve üniversite hayatının tadını çıkarın diye biz sürekli çalışıyor olacağız.

Otopark alan

Sadece sizin değil araçlarınızın güvenliği de Astro Kampüs için önemlidir. Açık otopark ile araçlarınızı Astro Kampüs içerisine park edebilirsiniz.

Sosyal yaşam alanları

Yürüyüş yolları, kafeler, restoranlar, oyun alanlarında, arkadaşlarınız ile keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Yıl boyu etkinlikler

Yoğun sınav stresi öncesi ve sonrasında öğrencilerin taleplerini dikkate alıyoruz. Astro Kampüs içerisinde mini konserler, turnuvalar düzenleyerek öğrencilerin stresini azaltmaya çalışıyoruz.

Öğrencilere Özel Evler

Kütahya'da öğrencilere özel yaşam

Kütahya'da öğrencileri kendi evlerindeymiş gibi konforlu ve güvenli hissettirecek Astro Kampüs farklı daire tiplerinde toplam 250 daireden oluşmaktadır. Pandemi koşullarında yurt gibi kalabalık ortamlarda yaşamak istemeyen, üniversiteye ulaşımı kolay olsun isteyen öğrencileri, bölgenin en değerli ve en konforlu yaşam alanı Astro Kampüs'e bekliyoruz.

Yaşamınız ve konforunuz için her şeyi düşündük

Yerden ısıtma

Wc & Banyo

Hazır Mutfak

Bulaşık Makinesi

Mini Buzdolabı

Elektrikli Ocak

Ayakkabılık

Led Plazma Tv

Çalışma masası

Gardırop

Sehpa

Sandalye

Aktivite

Yıl boyu etkinlikler

Astro Kampüs'te yaşayan 250 öğrenci için yıl boyu çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Kimi zaman mini konserler kimi zaman yemek etkinlikleri kimi zaman da halı saha gibi organizasyonlar ile Astro Kampüs'ü sosyal bir yaşam alanı haline getirmek için çalışıyoruz. Öğrencilerden gelen tüm talepleri dikkate alarak planlamaları yapıyoruz.

Eğlence

Tüm projeler zengin ve yenilikçi sosyal platformları hazır bir şekilde planlanır. İlgili projenin içeriğine bağlı olarak; alışveriş noktaları , oyun odaları , kafe ve restoranı ile genç yaşamın ihtiyaçlarını karşılarken sosyal yaşamı da eksiksiz olarak tatmin etmeye adaydır. Üstelik popüler sosyal medya ve dijital platformlar aracılığı ile yeteneklerinizi gösterebileceğiniz ASTRO kanalları da en çok keyif alacağınız eğlenceniz olacak.

Eğlence

İlginizi çektik mi?

Üniversiteyi bu özel yerde okumak ister misiniz?

İster yatırım yaparak üniversite hayatınız boyunca kendi evinizde keyifle yaşayabilir, üniversite bittiğinde satarak kâr elde edebilirsiniz isterseniz de kiralayarak üniversite hayatının keyfini çıkarabilirsiniz.

Telefon
0 541 485 08 27
+90 444 7 463

Senin için buradayız