Neden Astro Kampüs'e yatırım yapmalısınız?

Her yıl artan öğrenci nüfusu sonucu mevcut yurtlar ve evler şu an şehirde öğrenim gören öğrencilere cevap veremiyor. 2021 yılında 126810 öğrencinin bulunduğu Dumlupınar Üniversitesi’ndeki öğrencilerin yalnızda %20-%30 arasında yurtlarda kalabiliyor. Yetersiz fiziki koşullardaki yurt stoğu, öğrenci nüfusu için yeni ve modern yaşam alanları ihtiyacını doğuruyor. Bu da üniversiteye yürüme mesafesinde bulunan Astro Kampüs’ün her yıl değer kazanmasına yardımcı oluyor.

Öğrenci sayısının çoğalması , yurt ve ev stoklarının az olmasının yanı sıra üniversiteye uzak olmasından dolayı değeri her yıl artan Astro Kampüs, 3 farklı etaptan oluşmaktadır. Üniversite çevresinde özel yurt bulunmamasından dolayı öğrencilerin bir çoğunun Astro Kampüs’ü tercih etmesi, projelerden ev sahibi olan  yatırımcıların kazançlarını arttırmasına yardımcı oluyor. 

126810

Öğrenci sayısı

%60

Kalacak yer sorunu yaşıyor

7-9 yıl

Yatırımınızın geri dönüşü

Yatırım yapın kazanın

Kütahya’nın öğrenci sayısı gibi ev-yurt ihtiyacı da her yıl artmaktadır. Üniversiteye yakın konumu ile Astro Kampüs, öğrencilerin her ihtiyacına cevap verebildiği için her geçen yıl değeri artmaktadır.

5 yıl kira garantisi

Astro Kampüs olarak yatırımcılarımıza 5 yıl kira garantisi sunmaktayız. Sadece eğitim öğretim yılında değil, okulun olmadığı aylarda da kira ödemesi garantisi sunan Astro Kampüs’e yapacağınız yatırım ile düzenli gelir elde edebilirsiniz.

Düzenli artan kira geliri

Bugün, uygun fiyatlar ile yatırım yapabileceğiniz Astro Kampüs projemizden elde edeceğiniz kira geliri her yıl düzenli olarak artacağı için, yaptığınız yatırım en kısa sürede kendisini çıkararak kâr elde etmenize yardımcı olacaktır.

Değerlenen bölgede doğru yatırım fırsatı

Üniversiteye yakın lokasyonda öğrencilerin yaşamak isteyecekleri tüm sosyal imkanları sunan bir proje olan Astro Kampüs, Kütahya’nın en çok değerlenen bölgesinde bulunmaktadır. 

Ev ihtiyacı her yıl artarak devam edecek

Kütahya’da her yıl artan öğrenci nüfusu, konut kiralarının ve fiyatlarının artmasına sebep olacak. Üniversiteye yakın özel lokasyona sahip Astro Kampüs, her yıl daha çok gelir elde etmenize yardımcı olacak.

Full eşyalı evler

Öğrencilerin konforu için her detay düşünülerek modern mimari ile hazırlanan full eşyalı evler, yatırımınıza değer katacak. 

Kazan - Kazan

ASTRO sistemi için müşterilerimiz bir yatırımcı platformu unsuru olarak görülür. Müşteri ilişkimiz satış işlemi ile son bulan bir kavramdan ziyade sürekli ve gelişen bir birliktelik olarak anlaşılır. Bu anlayışın yegâne temel noktası KAZAN – KAZAN modelidir. Geçmiş müşteri deneyimlerimiz uzun soluklu ve sürekli geliştirdiğimiz ilişkilerimiz konusunda bizi doğrulamaktadır. ASTRO ailesine katılmaya karar vermeniz halinde direkt olarak ilgilenecek olan Müşteri Yönetmeniniz yatırımınız ve sistem hakkında sizi en yakın mesafede bilgilendirecek ve en karlı sonuçlar için sizi yönlendirecektir.

Kazanma fırsatı

Yatırım Fırsatı

Gelir Garantisi Modeli

ASTRO sisteminde satın aldığınız gayrimenkul bir yatırım enstrümanı olarak değerlendirilir. Bu bağlamda gerek yeniden satışında, gerek kiralanmasında en karlı sonuçlara ulaşmanız öncelikli hedeftir. Özellikle sürekli gelir garantisi modeli konusunda uzmanlaşan sistem teslimi takip eden ilk 6 aylık süreç dışında yatırımcıya 5 yıl boyunca yıllık artışları ile birlikte hesaplanmış kesintisiz kira garantisi ile işlemektedir. Sistemin kiralama ve satış tarafı operasyonu hem projelerin bulunduğu alanlardaki ofisler hem de dünya genelinde yayılmış ASTRO yetkili ofisleri ile yapılmaktadır.
İlginizi çektik mi?

Üniversiteyi bu özel yerde okumak ister misiniz?

İster yatırım yaparak üniversite hayatınız boyunca kendi evinizde keyifle yaşayabilir, üniversite bittiğinde satarak kâr elde edebilirsiniz isterseniz de kiralayarak üniversite hayatının keyfini çıkarabilirsiniz.

Senin için buradayız