Astro Kampüs Hakkında

   Türkiye’de üniversite hayatının son yıllarda hızla büyüdüğü şehirlerden bir tanesi olan Kütahya’da, üniversite çevresinde yaşam alanları inşa etmek amacıyla başladığımız Astro Kampüs 4 etaplı bir yatırımdır. 

   Üniversite çevresinde yurt ve ev sıkıntısı yaşanmasından dolayı öğrencilerin büyük çoğunluğunun Kütahya merkezde yaşamaktadır. Astro Kampüs hem öğrencilere üniversiteye yürüme mesafesinde sosyal bir yaşam sunmak hem de bölgenin değerini arttırarak yatırımcılarına kazandırmayı amaçlamaktadır. 

   Mars- Neptün-Uranüs ve Venüs projeleri ile yurt ve konut sıkıntısı yaşanan Kütahya’da öğrenciler için alternatif bir yaşam alanı sunan Astro Kampüs, oturuma hazır daireler, market, kafe, restoran gibi sosyal alanlar ile Kütahya’ya yepyeni bir yaşam standardı kazandırdı. 


Vizyonumuz

Kütahya’nın gelişmesine ve daha çok yatırım almasına katkı sağlayarak, Türkiye’nin  büyümesine katkı sağlamak. Yaptığımız yapılar üniversite çevresinin değerlenmesine ve bölgenin daha çok yatırımcı çekmesine yardımcı olmaktadır.

Misyonumuz

Öğrencilerin daha konforlu, güvenli, sağlıklı ve sosyal ortamlarda üniversite hayatlarını geçirmelerini sağlamaktır. 

İlginizi çektik mi

Üniversiteyi bu özel yerde okumak ister misiniz?

İster yatırım yaparak üniversite hayatınız boyunca kendi evinizde keyifle yaşayabilir, üniversite bittiğinde satarak kâr elde edebilirsiniz isterseniz de kiralayarak üniversite hayatının keyfini çıkarabilirsiniz.

Senin için buradayız